Психологічні тренінги саморозвитку – ти можеш більше ніж знаєш!
Відгуки
Форум

Методи вивчення психології.

Методы изучения психологии. Методи практичної психології.

Перечитуючи рядки другої книги Карлоса Кастанеди «Окрема реальність» мимоволі хочеться поринути в Мексиканські пристрасті племені Яки в їхні методи вивчення психології, особливо коли по суті починаємо говорити про Шлях Воїна Яки

Але для того щоб стати Воїном, потрібно бути кришталево чистим як Еліху, внук дона Хуана. У реальному житті не можна просто зачарувати людини, що б він став щасливим, розумних чи мужнім, людина повинна через методи загальної психології, і досить великий шлях самопізнання і самовдосконалення прийти до повної своєю суттю, стати Людиною знання.

Хто такий Людина знання? Людина знання - це питання напруженого власної праці, через методи практичної психології, усвідомлюючи методи викладання психології. Він повинен бути вольовою людиною, Людина знання розвиває в процесі навчання методи практичної психології, вчиться виявляти свою волю. У кожного племені були свої методи вивчення психології, у мексиканський індіанців були напевно найсильніші.

Що таке Воля?

Воля це те, що змушує тебе завжди перемагати, коли твої думки стверджують протилежне і говорять що ти переможений, але Воїн використовуючи методи викладання психології, знаходить в собі потрібні ресурси і сили, таким способом знову стає переможцем. Шлях зцілення і його методи загальної психології, роблять Людини знання по суті невразливим, його воля і знання дозволяють проходити через стіни і простір.

Методи вивчення психології можуть нам здаватися дивними, тому що методи загальної психології у нас в корінь відрізняються від їх ній. Як же так ви у мене запитаєте? А все дуже просто: методи практичної психології нас слов'ян і методи викладання психології їх Індіанців племені Яки в загальному достаточнМетоды изучения психологии.про схожі, за винятком деяких маленьких нюансів. Кінцева мета методу вивчення психології одна і та ж. Набути волю і стати вільним!

Тему яку ми піднімали: методи практичної психології; методи вивчення психології; методи загальної психології; Людина знання; методи викладання психології.

Написав 6 Червень 2011
Розміщено в Навчання

Додаткові матеріали:


Залишити коментар або два

*