Психологічні тренінги саморозвитку – ти можеш більше ніж знаєш!
Відгуки
Форум

Загартовування холодною водою

Закаливание холодной водой Загартовування холодною водою, приймає до своїх лав все більше і більше нових собі прихильників, люди починають вірити матінці природі і це є дуже добре. На даний момент часу, я займаюся обливанням і загартовуванням холодною водою вже 5 років. Це не багато, ЯК НЕ МНК і не мало. Перший раз дану методу, я спробував у 1999 році, дуже сильно замерз у той пам'ятний літній день. Потім, спробував ще пару раз - через пару днів і залишив настільки важливе заняття до 2005 года, вірніше до 19 - Січня 2005 грокуЩо було не так, коли я починав займатися загартовуванням холодною водою в1999 році?

Як на мене на сьогоднішній день, все дуже просто: я як то, від когось чув про це, але не знав усіх деталей. А найголовніше, у мене не було твердого рішення займатися загартовуванням холодною водою щодня, і це теж дало свій відбиток, буду я обливати себе регулярно чи ні. Я взагалі вважаю, що тільки тверде рішення здатне змінити все наше життя, наш настрій, наше здоров'я і все наше майбутнє.

Давайте спробуємо відповісти на питання, хто такий успішний чоловік?

Закаливание холодной водой Як на мене, людина може себе вважати успішним - якщо він здоровий, сильний, вільно мислячий, той – хто приймає не стандартні рішення, і вони завжди виявляються правильними! Успішної людини люблять оточуючі, і зазвичай - у нього найкращі друзі і найкорисніші зв'язку. Успішна людина виливає з себе гарну, позитивну енергію, відмінний настрій, щиру посмішку, у нього завжди неймовірно сильний лексикон слів, які він використовує. Я не хочу стверджувати, що всі хто займається загартовуванням холодною водою, стануть успішними людьми. Це було б не правильним. Так як людині треба докласти ще дуже багато зусиль, для того що б він став процвітаючим і успішним у своєму житті.

Одне з найголовніших умов успішної людини - це здоров'я людини! Якщо людина буде бадьорим і здоровим, він буде впевненим у собі, у своїх силах і можливостях. Людина, який хворіє - думає більше про хворобу, про таблетки, лікарях, процедурах і мікстурах, у нього немає часу думати про успіх і радості життя. Метушня і лікарняна тяганина з'їдає весь його ентузіазм до життя, а «зомбі-ящик» (ТБ) неухильно в своїй рекламі, нав'язує нам нові хвороби і відповідно шляхи вирішення за наші гроші, при цьому ціною - нашого власного здоров'я. Так як, коли ми лікуємо одне - те калічимо інше. Якщо ми будемо питати у лікарів: чи варто нам займатися загартовуванням холодною водою? Це chashte vsego чарівник нам відповідь: НІ!

Закаливание холодной водой Загартовування холодною водою це божевілля, це дуже небезпечно для нашого серця, судин голови, ви можете застудити легкі, переохолоджувати організм і далі ще довго будуть нас страшить своїми лекціями. Хто такі лікарі? Лікарі це люди, які заробляють на наших хворобах і недугах. Якби всі люди були здоровими - то спеціальність лікаря, втратила б повністю свою значимість і потреба, точно так само, не було б сенсу у фармації. Не було б аптек, кількість яких на сьогоднішній день, в десятки разів перевищує кількість громадських туалетів. Виходить - що аптеки для людини важливіше, ніж туалети.

Далі йде замкнуте коло: є лікарі (лікарям дають відкати фармацевти), лікарі нас відправляють в аптеки, аптеки рекламують як би «потрібні нам медикаменти» за коштами білл-бордів і «зомбі-скриньок (телевізорів), телебачення до речі - рекламує мед препарати абсолютно не безкоштовно, а за дуже великі гроші. А платять за все це справа - споживачі, тобто ми з вами. Що виходить: чим більше ми з вами працюємо, тим більше ми заробляємо грошей, тим більше вибору, так званого лікування своїх недуг, нам пропонують лікарі та фармацевти.

Хто з нас був за кордоном, в будь Європейській країні - знайти аптеку, треба дуже потрудиться, у нас же ця «радість» на кожному кутку в кожному кварталі. І в період осінь - зима - весна - літо там завжди аншлаг. Більше не буду про нашу медицину, нудить від цього.

Закаливание холодной водой

Що таке загартовування холодною водою?

У першу чергу, загартовування холодною водою - це шок для нашого організму! Так-так, саме шок! У момент, коли ми занурюємо свій організм в холодну або крижану воду, наш організм повністю «перезавантажується» приблизно як комп'ютер від кнопки Скидання. Як ви знаєте, кожен комп'ютер після перезавантаження працює набагато швидше і краще, тому фахівці даної індустрії, час від часу радять перезавантажувати наше високотехнологічне пристрій.

Що ж відбувається при загартовуванні холодною водою?

Закаливание холодной водой Наш організм «перезавантажити» починає працювати більш злагоджено, продуктивніше, свіже, а ми стаємо просто швидше. Ми швидше приймаємо рішення, у нас завжди чиста голова, вона не засмічена рекламними роликами і всілякої нісенітницею. Як стверджують вчені, організм людини є найдосконалішою машиною в світі, ті операції та функції, що робить наш організм - не здатна зробити ще не одна машина, не один робот або комп'ютер. Для того щоб наш організм працював завжди правильно і злагоджено - йому потрібен фізичний шок! Найпростіший спосіб привести організм в шок - це піддати його в загартовування холодною водою. Є, звичайно, багато інших способів, типу: ходіння по вугіллю (температура вугілля 1100 ° С), стрибок з парашутом, а також інші екстремальні методи.

Закаливание холодной водой Найпростіший спосіб – це загартовування холодною водою! На його підготовку йде всього кілька хвилин, холодна вода є в кожній квартирі і кожному будинку. Ефект від даної процедури Вас порадує вже через кілька секунд після свого початку.

Вигоди, які Ви отримаєте в результаті загартовування холодною водою:

  • У першу чергу – це здоров'я, воно стане істотно краще;
  • Друге - Ви будете постійно відчувати енергію і бадьорість в тілі;
  • Третє - забудете, що таке аптеки, таблетки, лікарі;
  • Четверте - у Вас завжди будуть свіжі думки і чиста голова;
  • П'яте - це просто неймовірно особлива процедура, її треба відчути;
  • Шосте - Ви станете краще, молодше, красивішим і добрішим Закаливание холодной водой
  • Сьоме - небо, для Вас воно стане яскравішим!
людина
Написав 15 Березень 2011
Розміщено в Навчання

Додаткові матеріали:


До запису є 1 коментар

Лікарі все продажні , “зомбі-ящик” все ясно з автором статті…сам заробляє на тренінгах нo допомагає людям.
Я сам займаюся загартовуванням , обливаюся холодною водой.НО до лікарів пріслушіваюсь.А Велика Радянська енциклопедія навіть поощерять загартовування.
Загартовування річ хороша, тільки виконувати його потрібно акуратно.Залишити коментар або два

*