Психологічні тренінги саморозвитку – ти можеш більше ніж знаєш!
Відгуки
Форум

Тренінги з психології в Україну.

Тренинги по психологии в Украине.У наш час в Україні проводять велику кількість різноманітних тренінгів, в тому числі тренінги з психології займають лідируючі позиції. Кожен сучасний індивідуум прагне до вдосконалення, величезне значення має розвиток особистості людини на стадії його становлення. У деталях соціальний психологічний тренінг складається з багатьох складових речей. У першу чергу - це боротьба зі страхами, фобіями. Людина переборов свої страхи відправляється в глибшу середовище свого розвитку, вивчаючи тренінги з психології ми розуміємо, що частина з них має велике значення для розвитку, інша частина просто способи заробляння грошей для тих хто їх проводить. Всіляке розвиток особистості людини не обмежується в понятті що дають тренінги з психології це тільки початок. Ми часто шукаємо соціальний психологічний тренінг у повсякденному житті, і ми його знаходимо в самих різних життєвих ситуаціях. Я взагалі вважаю тренінги з психології – це наше щоденне спілкування в соціумі, це постійна практика і усвідомлення себе у великому світі. Кожен день розвиток особистості людини виходить на новий рівень, постійно світ змінюється навколо нас, весь соціальний психологічний тренінг повторюється по новому, зупинити даний процес просто не можливо!

Я вважаю, що проводити тренінги з психології мають право люди, які досягли певних (бажано великих) результатів у своєму житті. Ті у яких розвиток особистості людини знаходиться на підкріпленому своїм успіхом рівні, на високому життєвому статус і становище в суспільстві. Людина - тренер, повинен бути прикладом для наслідування, а не мати на цьому власний бізнес і все. У нас в Україну часто так буває, людина веде соціальний психологічний тренінг – заробляючи на цьомуТренинги по психологии в Украине.гроші, робить консалтингову фірму, але при цьому сам в житті не домігся нічого. У нього (так званого Лже – тренера) немає власного досвіду, за великим рахунком він не може обгрунтовано розвиток особистості людини в цілому. Для нього це спосіб заробляння грошей!

Чого нас може навчити соціальний психологічний тренінг з Лже – тренером? Нічому! Вибирайте для себе завжди те місце, де вас можуть чогось навчити то на основі власного досвіду. Бережіть свій час і гроші.

Тема статті: тренінги з психології; Розвиток особистості cheloveka; соціальний психологічний тренінг.

Написав 10 Липень 2011
Розміщено в Навчання


Залишити коментар або два

*