Психологічні тренінги саморозвитку – ти можеш більше ніж знаєш!
Відгуки
Форум

Потужність заповітів і EE розвитку

Сила воли и ее развитиеРозвиток сили волі в загальному саморозвитку, як правило, вважається величезним результатом. Багато хто хоче, щоб їх сила волі стала більше, часто чути скарги, що людина не може нічого домогтися, нічого зробити через свою слабкої сили волі. Давайте в усьому розберемося.

Що таке сила волі?

По-простому, сила волі - це вміння цілком керувати своїм життям, здатність планувати свої дії, а потім втілювати цей план в життя. Сила волі змушує людину робити те, що необхідно, нехай навіть і не хочеться цього робити.

Для саморозвитку і досягнення успіху в розвитку сили волі - це необхідний крок. Формула успіху наступна: захотів - спланував - зробив. Для того щоб спрацював останній елемент і потрібна сила волі. У загальному, щоб стати успішною людиною просто необхідний розвиток сили волі.

Часто описуючи розвиток сили волі, її представляють так сказати батогом, який повинен підганяти ледачого людини, щоб він робив правильні, хороші, корисні вчинки. Але таке ставлення, по-перше, спочатку негативно по відношенню до свого життя і собі. Мовляв, я такий тормоз, тому мені необхідний батіг. По-друге, взагалі неправильно ставитися до сили волі як до батога.

Може Ви так сильно хочете, щоб Ваша сила волі зросла, що змушуєте себе робити те, що Вам насправді не потрібно?

Може то, заради чого Ви хочете примусити себе, ніяк не пов'язане зі змістом Вашого життя?

Може тоді потрібно подумати над своїм життям і змінити її в чомусь, щоб не потрібно було себе гвалтувати?

Сила воли и ее развитиеСправжній розвиток сили волі має бути органічним і природним для людини. Долати себе, загалом, нормально, але саме долати, а не гнати батогом і ламати заради того, щоб відповідати НЕ СВОЇМ уявленням про правильне життя.

Отже, Якщо у вас слабка влада, як, то не завжди потрібно кидатися її розвивати. Потрібно змінювати своє світовідчуття і розбиратися, як слід, в своїх бажаннях і мотивах.

Як же розвивати силу волі?

Якщо в Вас є впевненість, що сила волі Вам потрібна тільки для того, щоб прожити життя так, як Ви хочете, щоб найкращим чином пройти по своєму шляху, то, звичайно ж, розвиток сили волі необхідно.

Щоб розвинути силу волі не вимагається виконання якихось особливих вправ, отнимающих багато часу. Воля виховується дією. Тому робіть саме те, що потрібно для досягнення мети. Хочете удосконалити свою фізичну форму? Значить, поставте завдання займатися фітнесом по півгодини протягом 1-2х місяців. Хочете вивчити англійську? ЖЖ щоденно 20 слів. Так Ви не тільки доб'єтеся того, що Ваша сила волі зросте, але і знайдете знання і користь від інших сфер.

Вам необхідно щодня робити те, що Ви заздалегідь запланували, виробляючи корисну звичку. Дії ці, по суті, простий, найскладніше - робити їх щодня. Можливо, доведеться справлятися зі своєю лінню. Ось у таких нескладних, дрібних битвах з собою і виробляється сила волі.

Написав 6 Квітень 2011
Розміщено в Навчання

Додаткові матеріали:


До запису залишено 6 коммент.

Класна стаття , автор розумний але в дечому він помилився щоб зявилася сила волі треба мати виносливість , а щоб мати виносливість треба працювати не покладаючи рук.Тоді в кожного з нас буде вдале майбутнє, а інших нехай пожирає лінь і далі!!!!

На тематику самоконтролю видавництво МІФ недавно випустило книгу Келлі Макгонігал під назвою “Сила волі”. Дуже раджу почитати.
romankalugin.com/obzor-knigi-kelli-makgonigal-sila-voli-2

Спасибі автору! Подчерпнул для себе слушна!

Класна стаття. Скільки знаю наведені приклади дійсно працюють.
Що хотів би додати це завжди заставляти себе не просто працювати, а ефективно працювапти, на результат.

Спасибі дуже сподобалося!!!!

Чудова стаття, спасибі автору.Залишити коментар або два

*