Психологічні тренінги саморозвитку – ти можеш більше ніж знаєш!
Відгуки
Форум

Саморозвиток особистості і деякі принципи

Саморазвитие личности и некоторые принципыДля успішної людини саморозвиток є одним з найважливіших процесів. Постійне зростання і саморозвиток особистості дають нам можливість з кожним днем ​​стає краще, досягати поставлених цілей і втілювати свої мрії в життя.

Саморозвиток особистості містить деякі принципи, дізнавшись про які, Ви зможете застосувати їх вже сьогодні.

Саморозвиток за принципом «Майбутнє не дорівнює минулого». Ми формуємо свої судження і приймаємо рішення завдяки своєму минулому досвіду. Цей досвід складається з тих висловлювань і переконань, які ми отримуємо під час виховання і взагалі від оточуючих нас людей. І це їх досвід, але часто ми його вважаємо «своїм». Але саморозвиток не відбудеться, якщо не зрозуміти, що майбутнє не дорівнює минулого! Саморозвиток - це можливість змінити себе - свої переконання, поведінку, емоції. Якби всі події постійно повторювалися, без будь-яких нововведень, то ми досі ходили б у шкурах з кийками. Саморозвиток особистості і прогрес можливий тільки в тому випадку, коли ми робимо щось нове.

Саморазвитие личности и некоторые принципыСаморозвиток за принципом «Вчися на своїх помилках». Помилки не є поразкою і не повинні бути приводом засмучуватися. Помилки - це якраз саморозвиток, можливість навчитися чому-небудь новому, отримати нові знання про навколишній світ і про себе, тобто це той же саморозвиток особистості. Включає в себе саморозвиток і роботу над своїми помилками. Щоразу, після їх вчинення, потрібно зупинитися і подумати:

1. Ця моя помилка, я відповідаю за неї. Я радий, що маю можливість чогось навчитися.

2. Що в цій помилку хорошого? Чому вона дозволить навчитися?

3. Наступного разу, щоб ця помилка не повторилася, що я можу зробити по-іншому?

Щоб саморозвиток було якісним, потрібно також якісно працювати над помилками.

Саморазвитие личности и некоторые принципыСаморозвиток за принципом «Зніми внутрішні обмеження». Саморозвиток особистості не завжди може бути ефективним через те, що нас стримують негативні внутрішні обмеження і страхи. Для того щоб знайти свободу і посилити саморозвиток потрібно постійно розширювати свою зону комфорту. Адже всім нам колись в перший раз було страшно сісти за кермо, піти на роботу, заговорити з незнайомцем. Зараз же ми робимо це не замислюючись. І тим більше, не відчуваємо страху, тобто відбулося саморозвиток. Тому саморозвиток особистості піде швидше, якщо використовувати таке правило: кожен день робіть для себе щось некомфортне, поки це дія не стане звичайним процесом для Вас. Саморозвиток виграє від того, що Ви почнете приймати від життя «виклик». Якщо на Вашому шляху зустрінуться дійсно складні ситуації - порадійте їм! Подолання таких перешкод зробить Ваше саморозвиток сильніше і допоможе Вам стати впевненим людиною.

Саморозвиток за принципом «Отримуй новий досвід». Якщо Вас сковує страх або Ви в замішанні, це свідчить про те, що незабаром станеться саморозвиток - Ви отримаєте новий досвід. Тому робіть те, що раніше не робили, і придбайте новий досвід. Саморозвиток особистості полягає в нових діях. Формуйте новий досвід, який підніме Ваше саморозвиток і потім буде Вас підтримувати.

Доведіть собі, що Ви в змозі досягати нових вершин і бути щасливим!

Написав 10 Квітень 2011
Розміщено в Навчання

Додаткові матеріали:


До запису залишено 2 коммент.

Щоб змінити життя, потрібно змінити мислення.

Само – Підкладка! Щоб домогтися успіху в цьому світі необхідно постійно вдосконалювати!Залишити коментар або два

*