Психологічні тренінги саморозвитку – ти можеш більше ніж знаєш!
Відгуки
Форум

Похорон воїна

Похорон воїна – це досить відому вправу, яке описує у своїй книзі Карлос Кастанеда, є напутнє назву «Шлях воїна-шамана» Вчення Толтек – шаманів Мексики з племені Яки.

Похороны воинаЯки (Яки або «Yoeme») - Це плем'я північноамериканських індіанців, що живуть в регіоні пустелі Сонора, вона включає в себе і частину південно-східного штату Арізона що в Америці. Індіанці Яки, називають себе yoeme («Yo'emem» що означає «люди»). Свою Рідну землю називають Hiakim (є думка, що згідно цього слова походить ім'я «Yaqui»). Шлях воїна починався з переродження похорону воїна!

Жінки як невдачу Такі "тольтеків"?

Толтек - Це «люди знання». Толтек – тобто магом і воїном, себе називав герой книги Карлоса Кастанеди дон Хуан Матус а також його учні. Дона Хуана Soglasno utverzhdeniyam, древній мезоамериканські народ Толтек, володів особливим магічним знанням, якому він навчав Карлоса Кастанеду.

Похороны воинаВправа “Похорон воїна”. Пройти шлях воїна і бути воїном - Це один з найефективніших способів життя. Воїн може сумнівається і міркувати лише до того моменту, коли він приймає рішення. Але Esli рішення prinyato, він завжди діє, не відволікається на сумніви, страху і вагань. Попереду його чекає – ще мільйон рішень, кожне з них чекає свого часу і часу. Це і є - шлях воїна.

- Карлос Кастанеда, Похорон воїна – з книги "тимчасовий Coles»

Шлях воїна не знає що таке потурання собі чи скарги, він не зв'язується навіть перемогами або поразками. Шлях воїна це справжня боротьба, і кожне його зусилля - є остання його битва на землі. У зв'язку з цим, результат не має дуже багато значення для нього. Воїн у своїй останній битві, дозволяє текти своїм духом вільно і ясно. Коли Воїн проводить свою останню битву, його воля бездоганна, і він тоді реально не переможемо. Takim Шталь Карлос Кастанеда.

- Карлос Кастанеда, Похорон воїна-з книги «Відокремлена реальність»

Толтек не змушують вірити у вчення древніх шаманів – це не є предмет віри, це не релігія. Шлях воїна – це комплекс дій для того, що б змінити себе. Або людина це робить – і він отримує всі докази і силу справжнього шамана-воїна, або він знаходить привід, щоб це не робити, і він тоді залишається на місці, а шамани йдуть далі своєю дорогою. Така людина – зійшов зі шляху їм не цікавий, що б він не зробив у своєму житті – його результат відомий заздалегідь: він рано чи пізно помре, в першу чергу як особистість. Пройти похорон воїна, може тільки той, хто має тверде і непохитне Намір. Це не намір померти, а встретившись со смертью, стать совершенным  и свободным существом, так как это и предписано человеку природой. Похороны воина – это конец старой, и сразу же начало новой жизни человека,  после возрождения и полной его Трансформации. Карлос КастанедаПуть воина Яки.

Написав 11 Березень 2011
Розміщено в Навчання

Додаткові матеріали:


Залишити коментар або два

*