Психологічні тренінги саморозвитку – ти можеш більше ніж знаєш!
Відгуки
Форум

Екстремальне виживання

Экстремальное выживаниеШкола життя сучасної людини включає в себе абсолютно різні аспекти екстриму. Враховуючи інтерес сучасних чоловіків і жінок до даної теми, ми створили програму екстремального виживання в дикій природі і сучасному місті. Дана програма називається «Новий легіон». Основна частина,  90% часу – ми освоюємо екстремальне виживання на дикій природі, використовуємо самі різні вправи з тренувань спецназу, загонів особливого призначення, курсів виживання без зброї і зі зброєю, школа життя Карлоса Кастанеди.
З одного боку ми не претендуємо на те що у нас найжорсткіші умови навчання, у нас є багато досить лояльних речей. З іншого боку все дуже екстремально! Підтвердженням тому є наш головний тренер, чемпіон України з бойового Самбо, тренер спецгрупи «Військова розвідка», чинний особистий охоронець впливового українського політика, людину яка входить до Кабінету Міністрів при різних урядах і різних «політичних режимах».
Якщо дивитися на самого Олега (наш головний тренер), він невисокого зросту, не виділяється особливою «рамою» бійця невидимого фронту. Це людина пройшов сувору школу життя справжніх чоловіків. Він постійно тренується, бере участь у кваліфікаційних турнірах по самообороні і екстремального виживання. Це є невід'ємна частина його життя, життя яка постійно вимагає особливої ​​уваги і повній бойовій готовності, не дивлячись на втому, біль і особливі труднощі.
Проходячи блок «Новий легіон» екстремальне виживання на дикій природі, ви купуєте комплекс особливих знань, систему виживання на межі неможливого. Наша школа життя,задасть у вашому житті такий адреналін, який неможливо передати словами. Ваш рівень самооцінки підніметься в сотні разів, ваш власний страх - стане повністю вам підконтрольним. Ви навчитеся чути свою інтуїцію і внутрішній голос. Кожен з нас знає, проходячи через страх – ми стаємо сильнішими і мудрішими. Школа життя «Новий легіон» відкриє Вам величезні перспективи особистого розвитку, додасть рішучості, відповідальності та націленості на результат. Екстремальне розвиток – це наш кожен новий день життя, прокидаючись рано вранці, ми не знаємо, що принесе нам новий день ...
Ми зобов'язані бути сильніше обставин, вибираючи тренінг «Новий легіон» Ви розвиваєте особисту силу, свободу і впевненість у завтрашньому дні! До зустрічі на виживанні в дикій природі ...

Экстремальное выживание Экстремальное выживаниеЭкстремальное выживаниеЭкстремальное выживание

Экстремальное выживаниеЭкстремальное выживаниеЭкстремальное выживаниеЭкстремальное выживание

Написав 9 Грудень 2011
Розміщено в Навчання

Додаткові матеріали:


Залишити коментар або два

*