Психологічні тренінги саморозвитку – ти можеш більше ніж знаєш!
Відгуки
Форум

Індивідуальні заняття з тренером

Крім основних семінарів і тренінгів (планових, групових тренінгів в залі), ми пропонуємо і проводимо ще й інші форми навчання:

Індивідуальний тренінг

Ми Вам пропонуємо можливість займатися індивідуально з провідними тренерами проекту ДАОпінг

Залежно від Ваших можливостей і побажань а також поточного рівня, ми сплануємо і підготуємо для Вас індивідуальний тренінг. Тренер буде працювати з Вами в окремому залі. Вартість занять індивідуально, вище ніж у групі, при цьому вартість помірна, хоча і перевищує вартість занять в групі. Основні переваги “індивідуалки” - Це гнучкість графіка занять (зручне для Вас час і місце) і сама програма (ідеально налаштована під Ваші потреби та запити).

ДАОпінг в малій групі

Також у нас є ще одна форма навчання: індивідуальний тренінг у в малій групі від 2 до 6 людина. Це поєднання переваг індивідуального тренінгів (достаточно гибкая подстройка программы под индивидуальные потребности и нужды каждого; удобный, гибкий график занятий для участников), так і групового (заняття в колективі, групова динаміка; порівняно невелика вартість, если сравнивать с индивидуальными занятиями).

Мини-группы проходят по мере их формирования. Обычно это – занятия  для группы друзей или сотрудников работающих на одной фирме.


Коментування закрито.